محل تبلیغات شما

آزمون تافل و GRE برای کشور آمریکا

در سایت ویزا برای تحصیل ، قصد نداریم توضیحات رایج ، طولانی و کپی شده از دیگر سایت های را به شما نشان دهیم. بدون مقدمه به سراغ اصل مطلب می رویم: 

- چرا تافل؟


- آیا آیلتس هم برای دانشگاه های آمریکا قابل قبول است؟

- من تافل بدهم یا آیلتس؟
- چه نمره ای حد نصاب قبولیست؟
 

و صد ها سوال دیگر که برای دانشجویان در مرحله اپلای دانشگاه های آمریکا دانستنش اهمیت دارد.

برای شروع اشاره ای کوچک اما مفید به موضوع می کنیم:


1- تقریباً همه دانشگاه های معتبر و دارای رنک بالا آزمون های زبان را برای پذیرش اامی می دانند.
2- تعداد زیادی از دانشگاه های آمریکا در مقاطع لیسانس و یا مستر(ارشد) و حتی دکترا(بدون فاند) به دانشجو پذیرش مشروط به گذراندن واحد های زبان در ترم اول به شرط قبولی می دهند.

3-آیلتس بیشتر برای کل جهان اعتبار و استفاده میشود. در حالی که آمریکای ها سیستم تافل را برای خود مناسب تر می دانند و به همین دلیل تنها در امریکا آزمون تافل مورد نیاز است و در دیگر کشور های جهان دانشجو با داشتن نمره آیلتس نیز قادر به اخذ پذیرش می باشد.

4- نکته بیان شده در شماره سه به این معنی نیست که آیلتس برای دانشگاه های آمریکا قابل قبول نیست ویا ارزش کمتری از تافل دارد. چنانکه در فرم های پذیرش دانشگاه های آمریکا کنار نمره حد نصاب تافل ، نمره حد نصاب آیلتس نیز بیان میشود.

5- حد نصاب اکثر دانشگاه های آمریکا برای تافل 79 و یا بیشتر می باشد( موارد زیر این نمره نیز وجود دارد) .
6- نمرات شما به صورت جمع نمرات SPEAKING-WRITING-LISTENING-READING  محاسبه می شود ولی بعضی اساتید برای انتخاب دانشجو به نمرات SPEAKING & WRITING  دانشجو توجه خاصی دارند( توجه استاد به یک یا دو نمره آزمون عمومیت دارد ولی قانون خاصی براش تعریف نشده).

7- تمام آزمونهای برگزار شده در جهان طی فرایند اینترنتی انجام شده و پاسخ ها در داخل سنتر موسسه ETS در آمریکا بررسی و نتایج طی فرایند کاملاً محرمانه ای تولید و به فرد و همچنین دانشگاه مشخص شده ، ابلاغ می گردد.( تفاوت آیلتس و تافل در تصحیح سوالات در یک سنتر می باشد).

8- تافل مانند کنکور های متداول در ایران نبوده و دانشجو باید دانش واقعی زبان داشته باشد.برای مشاهده موضوعات مرتبط با آزمون های زبان در پذیرش تحصیلی و ویزای  دانشجویی  آمریکا F1/G1 می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید.

https://visa4edu.com/content/toefl

شما همچنین می توانید از خدمات مشاوره پذیرش دانشجویی و ویزای تحصیلی آمریکا و دیگر خدمات سایت ویزا برای تحصیل استفاده نمایید. با توجه به اینترنتی بودن خدمات اطلاع رسانی و آموزشی موجود در سایت ویزا برای تحصیل. یکی از راه ارتباطی با ما استفاده از روشهای زیر می باشد:
۱- ارسال تیکت از طریق پنل کاربری عضو در سایت ویزا برای تحصیل. برای استفاده از این امکان لطفاً در سایت عضو شده و از طریق کنترل پنل کاربری خود و قسمت پشتیبانی اقدام به ارسال تیکت برای موضوع مورد نظر نمایید.

۲- در شبکه های اجتماعی و پیام رسان که لینک آن در سایت موجود است اقدام به ارسال پیام به یکی از ادمین ها نمایید.

۳- از طریق ایمیل سایت مستقیماً درخواست و یا سوال خود را مطرح نمایید.


http://file.mihanblog.com//public/user_data/user_files/712/2133875/779.png

http://file.mihanblog.com//public/user_data/user_files/712/2133875/111.jpg

زبان بدن پیامبر اکرم (ص)

مهندسی استراتژیها و ترفندهای مختلف انتخاباتی راز موفقیت در انتخابات - مازیار میر

کتاب فن دفاع حرفه ای برای وکلا و زبان بدن- مازیار میر

های ,آمریکا ,تافل ,دانشگاه ,سایت ,پذیرش ,دانشگاه های ,های آمریکا ,در سایت ,می باشد ,ویزا برای

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

جامعه شناسی فرهنگی freethurbuno خرید ساعت | وب سایت معرفی انواع ساعت مچی sutanapis مطالب اینترنتی afgifomi rambsunbxansy دست نوشته هایی برای بانو جان Phòng khám Đa khoa Pacific مرجع جوملا فارسی