محل تبلیغات شما

مهمترین مشکل در انتخابات مجلس شورای اسلامی و کاندیداها در انتخابات پیش رو چیست؟

بعنوان یک مشاور و تحلیلگر انتخابات که بیش از دو دهه به صورت حرفه ای در هر انتخاباتی حضور پر رنگ و فعالی داشته ام به شدت معتقدم که بهیچ عنوان در ایران ما چیزی به اسم بن‌بست ی اساسا نداشته و نداریم .
مهمترین مسئله این است که ساختار ی کشور هرگز محلی یرای بن بست ی ندارد.
به عنوان یک فعال انتخاباتی و سیلسی مهم‌ترین معضل کشور را عدم آشنایی کاندیداهای محترم با تکنیکهای روز جذب و اقناع مخاطب چه خاص و چه عام و نیازهای این دو ارزیابی می کنم.

در ادامه باید متذکر شوم امروز اوجب واجبات برای مردم مسائل اقتصادی است بیان مشکلات و برنانه های نامزد محترم و تضمین وعده های انتخاباتی…
این گونه نشود که قول بدهیم آنقدر رونق اقتصادی ایجاد کنیم و بعد بن بست اقتصادی ایجاد کنیم و…
به نظر می رسد که در شرایط حساس فعلی بحران مدیریت یکی از مهمترین رفتارهای نامزدهای انتخاباتی است.
متاسفانه ما با مدیریتی روبرو هستیم که نه به لحاظ فکری و عملیاتی ک‌نه به لحاظ تاکتیک  مشکلات ایران را حل نموده مدیریت بحران نماید و یا حتی مشکلات و حل آنها را اولویت ‌بندی نموده و برنامه کامل و مدونی در این خصوص داشته باشد.
آری به نظر می رسد که این یکی از بزرگترین معضل‌های جامعه ایرانی است .
مشکل اساسی کشور مان ساختارهای رانت‌ نما و یا تولید کننده رانت و فساد در لایه های مختلف کشور است .
مراکزی که آبستن رانت و فساد و تولید آدمهایی از جنس رانت و فساد است.
به نظر می رسد که فساد ساختار یافته در کشور شکل نگرفته .
دستگیری های گسترده رانت خواران و آقازادها در زمان آقای ریسی شاهد این مطلب است ،
به نظر می رسد اما مردم کم کم در خال نا امیدی از مبارزه با رانت و فساد هستند و بیشتر مردم امروزه فکر می کنند که ایران در حال عبور به سمت فساد ساختار یافته و فرا گیر است.
در آخرین نظر سنجی محدودی که در شهر تهران انجام داد یم بیشتر مردم مبارزات اخیر با فساد را بسیار ارزشمند دانسته اما متاسفانه ناکافی و ناکارآمد می دانند چرا که معتقدند به ساختارها اساسا پرداخته نشده است.
و هرگز در بلندمدت نتیجه ای در بر نخواهد داشت و این مطلب باعث کوچکتر شدن سفره های مردم شده است. اری مردم به شدت خواهان تغییر این ساختارها هستند.
نامزدهای انتخابات باید بدانند که یکی دیگر از بزرگترین مشکلات جامعه ایران مباحث پچیده فرهنگی است که متاسفانه تاحد زیادی مشکل‌زا است‌.
باید اذعان کرد که امروزه در تمامی ممالک جهان سوم آسیب‌های اجتماعی به سرعت در حال نزدیک شدن به خط و خطوط قرمز است.
نامزدهای انتخاباتی و یا کاندیداهای این دوره مجلس باید بدانند که بزرگترین دغدغه مردم امروز با قدرت و اطمینان هرچه تمامتر می گویم مسائل اقتصادی مانند بیکاری و گرانی و رکود و تورم لجام گسیخته است که متاسفانه این روزها به تورم رکودی مضاعف هم مبتلا گشته ایم.
متاسفانه بدلیل ضعف شدید در بخش اقتصادی تا تورم به سراغ کشور می اید با بسته های تورم افزا به کمک مردم رفته ایم و یابا تزریق پول به جامعه بیشتر بی ارزش شدن ریال و تورم مضاعف و…. را سبب شده ایم.
امروز نامزدها و کاندیدهای مجلس باید فقط و فقط متمرکز روی مشکلات اقتصادی شوند .
و برای حل مشکلات اقتصادی راهی بجز ایده های جدید و نو نبوده و نیست…
مازیارمیر پژوهشگر و مشاور عالی انتخاباتی

زبان بدن پیامبر اکرم (ص)

مهندسی استراتژیها و ترفندهای مختلف انتخاباتی راز موفقیت در انتخابات - مازیار میر

کتاب فن دفاع حرفه ای برای وکلا و زبان بدن- مازیار میر

مردم ,اقتصادی ,فساد ,های ,کشور ,انتخابات ,نظر می ,می رسد ,رانت و ,و فساد ,در انتخابات ,فساد ساختار یافته ,مجلس شورای اسلامی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تقویم ایرانی KING RECORD پژوهش نگار Basketball Trojer NBA|NBA Trojer Danmark Antonio's receptions Aranim velphiteni سایت تخصصی ساعت مچی زنانه و مردانه ایناز چت|بیتا چت|وبلاگ|وب سایت فروش قیمت لیف دستکشی لایه بردار زنانه دخترانه چیست